Dendroxena quadrimaculata
Dendroxena quadrimaculata
Anastrangalia dubia dubia
Anastrangalia dubia dubia
Anastrangalia dubia dubia
Attelabus nitens
Byctiscus betulae var. violaceus
Byctiscus betulae var. violaceus
Byctiscus betulae var. violaceus
Platyrhinus resinosus
Platyrhinus resinosus
Platyrhinus resinosus
Platyrhinus resinosus
Cryptocephalus octopunctatus
Galeruca pomonae
Galeruca pomonae
Galeruca pomonae
Chlorophorus figuratus
Chlorophorus figuratus
Chlorophorus figuratus
Chlorophorus figuratus
Chlorophorus figuratus
Chrysolina fastuosa
Chrysomela vigintipunctata
Chrysomela vigintipunctata
Oedemera femorata
Oedemera femorata
Phyllobius glaucus
Phyllobius glaucus var. densatus
Rhagonycha fulva
Rhagonycha fulva
Rhagonycha fulva
Rhagonycha fulva
Rhagonycha fulva
Stenomax aeneus
Stenomax aeneus
Stenomax aeneus
Stenomax aeneus
Stenomax aeneus
Smaragdina salicina
Dinothenarus fossor
Anogcodes ustulata
Cleonis pigra
Cleonis pigra
Cleonis pigra
Cleonis pigra
Cleonis pigra
Cleonis pigra
Cleonis pigra
Phytoecia caerulea
Phytoecia caerulea
Phytoecia caerulea
Phytoecia caerulea
Phytoecia caerulea
Phytoecia caerulea
Dorcadion aethiops aethiops
Dorcadion aethiops aethiops
Dorcadion aethiops aethiops
Dorcadion aethiops aethiops
Dorcadion fulvum fulvum
Dorcadion fulvum fulvum
Dorcadion fulvum fulvum
Dorcadion fulvum fulvum
Dorcadion fulvum fulvum
Opsilia coerulescens coerulescens
Opsilia coerulescens coerulescens
Opsilia coerulescens coerulescens
Opsilia coerulescens coerulescens
Opsilia coerulescens coerulescens
Aegosoma scabricorne
Aegosoma scabricorne
Aegosoma scabricorne
Aegosoma scabricorne
Aegosoma scabricorne
Aegosoma scabricorne
Aegosoma scabricorne
Protaetia speciosissima
Protaetia speciosissima
Protaetia speciosissima
Protaetia speciosissima
Protaetia speciosissima
Cucujus cinnaberinus
Cucujus cinnaberinus
Odonteus armiger
Odonteus armiger
Odonteus armiger
Odonteus armiger
Odonteus armiger
Lilioceris lilii
Involvulus icosandriae
Acmaeodera octodecimguttata
Lachnaia sexpunctata
Lachnaia sexpunctata
Lachnaia sexpunctata
Lachnaia sexpunctata
Lachnaia sexpunctata
Maladera holosericea
Maladera holosericea
Maladera holosericea
Sibinia pellucens
Sibinia pellucens
Eurydema dominulus
Spilostethus pandurus
Spilostethus pandurus
Spilostethus saxatilis
Zygaena carniolica
Osmylus fulvicephalus
Argiope bruennichi
Argiope bruennichi
Oreina speciosissima
Otiorhynchus gemmatus
Anogcodes fulvicollis
Anogcodes rufiventris
Anogcodes rufiventris
Ocypus ophthalmicus
Ocypus ophthalmicus
Otiorhynchus sensitivus
Otiorhynchus sensitivus
Otiorhynchus sensitivus
Otiorhynchus sensitivus
Oromus alpinus
Oedemera nobilis
Aegosoma scabricorne
Aegosoma scabricorne
Acmaeodera degener
Acmaeodera degener
Anthaxia hungarica hungarica
Anthaxia hungarica hungarica
Anthaxia hungarica hungarica
Anthaxia hungarica hungarica
Anthaxia hungarica hungarica
Spilostethus saxatilis
Carabus catenulatus catenulatus
Carabus catenulatus catenulatus
Carabus catenulatus catenulatus
Carabus catenulatus catenulatus
Carabus catenulatus catenulatus
Carabus catenulatus catenulatus
Carabus catenulatus catenulatus