Ampedus nigroflavus
Ampedus nigroflavus
Ampedus sinuatus
Anthaxia anadyomene
Anthaxia anadyomene
Anthaxia anadyomene
Aphidecta obliterata
Athous vittatus
Athous vittatus
Byctiscus betulae
Byctiscus betulae
Byctiscus betulae
Byctiscus betulae var. violaceus
Carabus hortensis
Carabus intricatus intricatus
Cicindela sylvicola
Cryptocephalus bipunctatus
Cryptocephalus flavipes
Cryptocephalus violaceus
Diacanthous undulatus
Diacanthous undulatus
Mycetina cruciata
Hypera sp01
Otiorhynchus tenebricosus
Otiorhynchus tenebricosus
Tetropium gabrieli
Tetropium gabrieli
Chrysomela cuprea
Pachytodes cerambyciformis
Pachytodes cerambyciformis
Melanotus punctolineatus
Meloe proscarabaeus
Phosphuga atrata
Poecilus cupreus
Poecilus versicolor
Poecilus versicolor
Pogonocherus decoratus
Pogonocherus decoratus
Pogonocherus ovatus
Pogonocherus ovatus
Pogonocherus ovatus
Pogonocherus ovatus
Pogonocherus ovatus
Selatosomus aeneus
Tanymecus palliatus
Tanymecus palliatus
Trichodes alvearius
Trichius fasciatus
Trichius fasciatus
Liparus germanus
Mordellochroa abdominalis
Anaglyptus mysticus
Stenocorus meridianus
Dorcadion pedestre
Anchomenus dorsalis
Anchomenus dorsalis
Molorchus minor
Molorchus minor
Carabus obsoletus
Carabus obsoletus
Chrysolina varians
Chrysolina varians
Plateumaris consimilis
Plateumaris consimilis
Plateumaris consimilis
Plateumaris consimilis
Peltis ferruginea
Callimus angulatus glabrescens
Callimus angulatus glabrescens
Acanthocinus griseus
Acanthocinus griseus
Phytoecia nigricornis
Phytoecia nigricornis
Phytoecia nigricornis
Phytoecia pustulata
Saperda populnea populnea
Saperda populnea populnea
Neomida haemorrhoidalis
Stictoleptura scutellata
Morphocarabus scheidleri helleri pseudopreyssleri
Morphocarabus scheidleri helleri pseudopreyssleri
Phytoecia coerulescens coerulescens
Phytoecia coerulescens coerulescens
Phytoecia coerulescens coerulescens
Phytoecia uncinata
Phytoecia uncinata
Phytoecia uncinata
Phytoecia uncinata
Phytoecia uncinata
Protaetia speciosissima
Protaetia speciosissima
Hylesinus fraxini
Hylesinus fraxini
Prionychus ater
Prionychus ater
Prionychus ater
Lamprodila decipiens
Lamprodila decipiens
Lamprodila decipiens
Lixus ochraceus
Lixus ochraceus
Lixus ochraceus
Lixus ochraceus
Ceruchus chrysomelinus
Ceruchus chrysomelinus
Buprestis haemorrhoidalis
Acrossus depressus
Acrossus depressus var. caminarius
Chilocorus renipustulatus
Chilocorus renipustulatus
Lachnaia sexpunctata
Isotomus speciosus speciosus
Ropalopus macropus
Molorchus umbellatarum
Phratora laticollis
Phratora laticollis
Poecilonota variolosa variolosa
Helophorus aquaticus
Attagenus pellio
Protaetia affinis affinis
Protaetia affinis affinis
Protaetia affinis affinis
Chrysolina haemoptera
Chrysolina haemoptera
Korynetes caeruleus
Ocydromus deletus
Ocydromus deletus
Anisotoma orbicularis
Anisotoma orbicularis
Anisotoma orbicularis
Otiorhynchus foraminosus
Emus hirtus
Podistra rufotestacea
Podistra rufotestacea
Dasytes niger
Protaetia marmorata marmorata
Donacia semicuprea
Aphanisticus elongatus
Aphanisticus elongatus
Sibinia pellucens
Sibinia pellucens
Margarinotus bipustulatus
Margarinotus bipustulatus
Deilephila porcellus
Deilephila porcellus
Hyles euphorbiae
Hyles euphorbiae
Saturnia pyri
Saturnia pyri
Saturnia pyri
Saturnia pyri
Saturnia pyri
Sphinx ligustri
Sphinx ligustri
Pholidoptera transsylvanica
Pachnoda interrupta
Pachnoda interrupta
Pachnoda interrupta
Prosopocoilus blanchardi
Phalacrognathus muelleri black form
Phalacrognathus muelleri black form
Phalacrognathus muelleri black form
Phalacrognathus muelleri black form
Phalacrognathus muelleri black form
Chlorocala smaragdina umtaliensis
Chlorocala smaragdina umtaliensis
Chlorocala smaragdina umtaliensis
Protaetia speciosa cyanochlora
Protaetia speciosa cyanochlora
Protaetia speciosa cyanochlora
Protaetia speciosa cyanochlora
Protaetia culta
Protaetia culta
Mausoleopsis amabilis
Mausoleopsis amabilis
Blabinotus spinicollis
Blabinotus spinicollis
Hesperoferus roridus
Hesperoferus roridus
Hesperoferus roridus
Lepromoris gibba
Lepromoris gibba
Lepromoris gibba
Lepromoris gibba
Lepromoris gibba
3 - mapa - Pilatus
4 - Pilatus
4 - Pilatus
4 - Pilatus
4 - Pilatus
4 - Pilatus
4 - Pilatus
4 - Pilatus
4 - Pilatus
4 - Pilatus
4 - Pilatus
4 - Pilatus
4 - Pilatus
Merodon equestris
Pyrrhocorax graculus
Pyrrhocorax graculus
Pyrrhocorax graculus
Salamandra atra
04 - Black OP mise 4
05 - Warzone 2021
05 - Warzone 2021
05 - Warzone 2021
05 - Warzone 2021
05 - Warzone 2021
05 - Warzone 2021
05 - Warzone 2021
Agrilus sp01
Agrilus sp01
Agrilus sp01
Trichoferus holosericeus
Trichoferus holosericeus
Acmaeodera arabica
Acmaeodera arabica
Acmaeodera arabica
Pimelia angulata
Pimelia angulata
Pimelia angulata
Titoceres jaspideus
Titoceres jaspideus
Titoceres jaspideus
Titoceres jaspideus
Dichostates ayresi
Dichostates ayresi
Dichostates ayresi
Dichostates ayresi
Dichostates ayresi
Dichostates ayresi
Dichostates ayresi
Agrilus guerinii
curculionidae unidentified06
curculionidae unidentified06
Anthaxia tenella
Anthaxia tenella
Anthaxia hypomelaena
Anthaxia lucens lucens
Anthaxia lucens lucens
Anthaxia lucens lucens
Dicerca aenea
Dicerca aenea
Dicerca aenea
Clytus rhamni rhamni
Chrysanthia viridissima
Stenurella septempunctata
Stenurella septempunctata
Stictoleptura cordigera
Stictoleptura cordigera
Trichodes crabroniformis
Oberea taygetana
Dorcadion eugeniae
Dorcadion eugeniae
Pogonocherus perroudi perroudi
Pogonocherus perroudi perroudi
Pogonocherus perroudi perroudi
Pogonocherus perroudi perroudi
Xylotrechus rusticus
Xylotrechus stebbingi
Xylotrechus stebbingi
Xylotrechus stebbingi
Agapanthia cynarae
Agapanthia cynarae
Agapanthia cynarae
Agapanthia cynarae
Chrysobothris affinis
Stenopterus atricornis
Stenopterus atricornis
Capnodis carbonaria
Opilo taeniatus
Opilo taeniatus
Akis elongata
Pedostrangalia verticalis
Pedostrangalia verticalis
Trachypteris picta picta
Trachypteris picta picta
Trachypteris picta picta
Mylabris quadripunctata
Mylabris quadripunctata
Mylabris quadripunctata
Mylabris variabilis
Mylabris variabilis
Scarites buparius
Scarites buparius
Scarites buparius
Temnoscheila caerulea
Temnoscheila caerulea
Coraebus undatus
Anthaxia kiesenwetteri
Acmaeodera ottomana
Acmaeodera ottomana
Acmaeodera ottomana
Paracorymbia fulva
Paracorymbia pallens
Perotis lugubris
Perotis lugubris
Perotis lugubris
Acmaeodera pilosellae
Anthaxia hungarica
Anthaxia hungarica
Anthaxia hungarica
Anthaxia sponsa
Anthaxia sponsa
Anthaxia sponsa
Anthaxia sponsa
Anthaxia sponsa
Tentyria rotundata
Thorectes brullei
Pachyscelis villosa
Pachyscelis villosa
Phymatiotris quadricollis
Phymatiotris quadricollis
Ptosima undecimmaculata
Julodis pubescens pubescens
Julodis pubescens pubescens
Julodis pubescens pubescens
Julodis pubescens pubescens
Purpuricenus budensis
Purpuricenus budensis
Purpuricenus desfontainii inhumeralis
Purpuricenus desfontainii inhumeralis
Purpuricenus kaehleri
Purpuricenus kaehleri
Purpuricenus kaehleri
Zonitis immaculata
Sitaris rufipennis
Sitaris rufipennis
Eulasia pareyssei
Eulasia pareyssei
Plagionotus scalaris
Chalcophorella stigmatica
Chalcophorella stigmatica
Phytoecia hirsutula hirsutula
Phytoecia hirsutula hirsutula
Sphenoptera lapidaria
Sphenoptera lapidaria
Mallosia graeca
Mallosia graeca
Mallosia graeca
Mallosia graeca
Mallosia graeca
Sagittogethes sp01
Sagittogethes sp01
Calchaenesthes oblongomaculata
Calchaenesthes oblongomaculata
Buprestis splendens
Buprestis splendens
Buprestis splendens
Buprestis splendens
Prionus besikanus
Prionus besikanus
Parmena pubescens pilosa
Parmena pubescens pilosa
Parmena pubescens pilosa
Parmena pubescens pilosa
Vadonia bisignata
Vadonia bisignata
Vadonia bisignata
Oxylia duponcheli
Oxylia duponcheli
Oxylia duponcheli
Phytoecia flavescens
Phytoecia flavescens
Phytoecia flavescens
Meliboeus parvulus
Meliboeus parvulus
Cephalota circumdata
Cephalota circumdata
Cephalota circumdata
Larinus latus
Herophila tristis
Phytoecia moreana
01 - mapa
02 - Akrokorinth
02 - Akrokorinth
02 - Akrokorinth
02 - Akrokorinth
02 - Akrokorinth
02 - Akrokorinth
02 - Akrokorinth
03 - Panagitsa
04 - Baltesiniko
05 - Daras
06 - Vytina
06 - Vytina
07 - Mainalon
08 - Sparta
09 - Golas
09 - Golas
10 - Arna
10 - Arna
11 - Panagias Giatrissas
12 - Pylos
13 - 4borci
14 - Platamon
14 - Platamon
14 - Platamon
14 - Platamon
14 - Platamon
15 - Meteora
15 - Meteora
15 - Meteora
15 - Meteora
15 - Meteora
16 - Metamorphosis
17 - Roussanou
17 - Roussanou
18 - Varlaam
18 - Varlaam
18 - Varlaam
18 - Varlaam
18 - Varlaam
18 - Varlaam
18 - Varlaam
18 - Varlaam
19 - Mount Olympus - ascent
19 - Mount Olympus - ascent
19 - Mount Olympus - ascent
19 - Mount Olympus - ascent
19 - Mount Olympus - ascent
19 - Mount Olympus - ascent
19 - Mount Olympus - ascent
19 - Mount Olympus - ascent
19 - Mount Olympus - ascent
19 - Mount Olympus - ascent
20 - Mount Olympus - descent
20 - Mount Olympus - descent
20 - Mount Olympus - descent
20 - Mount Olympus - descent
20 - Mount Olympus - descent
20 - Mount Olympus - descent
20 - Mount Olympus - descent
21 - Platamon
21 - Platamon
Eresus walckenaeri
Mantis religiosa
Mantis religiosa
Megascolia maculata maculata
Nemoptera coa
Nemoptera coa
Rupicapra rupicapra balcanica
Scorpion unidentified02
Scorpion unidentified02
Blaps sp01
Anthaxia carmen carmen
Anthaxia carmen carmen
Anthaxia carmen carmen
Anthaxia candens antoniocobosi
Anthaxia candens antoniocobosi
Anthaxia candens antoniocobosi
Anthaxia carpetovetonica
Anthaxia carpetovetonica
Anthaxia carpetovetonica
Anthaxia dimidiata
Anthaxia dimidiata
Anthaxia iberica
Anthaxia iberica
Anthaxia madridensis
Anthaxia madridensis
Anthaxia madridensis
Anthaxia madridensis
Clytra quadripunctata
Chlorophorus trifasciatus
Chlorophorus trifasciatus
Trichodes octopunctatus
Cyphocleonus dealbatus
Aphodius fimetarius
Aphodius fimetarius
Aphodius fimetarius
Mylabris sp01
Heliotaurus ruficollis
Acmaeoderella adspersula
Anthaxia ignipennis
Anthaxia ignipennis
Anthaxia ignipennis
Anthaxia parallela
Paracorymbia fulva
Acmaeoderella flavofasciata flavofasciata
Acmaeoderella flavofasciata flavofasciata
Acmaeoderella flavofasciata flavofasciata
Acmaeoderella flavofasciata flavofasciata
Carabus lusitanicus brevis
Carabus lusitanicus brevis
Acmaeodera cylindrica
Acmaeodera pulchra
Acmaeodera pulchra
Cribroleptura otini
Cribroleptura stragulata
Cribroleptura stragulata
Cribroleptura stragulata
Cerocoma schaefferi
Cerocoma schaefferi
Cerocoma schaefferi
Cerocoma schaefferi
Cerocoma schaefferi
Anthaxia hungarica
Acmaeoderella cyanipennis hispana
Acmaeoderella cyanipennis hispana
Acmaeodera bipunctata
Acmaeodera bipunctata
Acmaeoderella levantina
Acinopus picipes
1 - mapa - Spanelsko
2 - Santo Tome del Puerto
3 - Somosierra
3 - Somosierra
3 - Somosierra
3 - Somosierra
3 - Somosierra
3 - Somosierra
3 - Somosierra
3 - Somosierra
3 - Somosierra
4 - Lozoya
4 - Lozoya
4 - Lozoya
4 - Lozoya
4 - Lozoya
5 - Gea de Albarracin
5 - Gea de Albarracin
5 - Gea de Albarracin
5 - Gea de Albarracin
5 - Gea de Albarracin
5 - Gea de Albarracin
5 - Gea de Albarracin
5 - Gea de Albarracin
6 - Javalambre
6 - Javalambre
7 - Batres
7 - Batres
7 - Batres
Adscita statices
Argynnis pandora
Carpocoris mediterraneus
Carpocoris sp01
Colias alfacariensis
Empusa pennata
Empusa pennata
Graphosoma semipunctatum
Hipparchia semele
Hipparchia semele
Issoria lathonia
Lycaena tityrus
Lycaena virgaureae
Lycaena virgaureae
Lycaena virgaureae
Melanargia lachesis
Melitaea didyma
Parnassius apollo
Pieris brassicae
Polygonia c-album
Polyommatus daphnis
Polyommatus dolus
Polyommatus icarus
Satyrium spini
Spilostethus saxatilis
Steropleurus perezi