Anthaxia fulgurans
Anthaxia nitidula
Aphidecta obliterata
Aphidecta obliterata
Carabus splendens
Carabus splendens
Amphimallon solstitiale
Cryptocephalus aureolus
Dermestes undulatus
Harpalus honestus
Harpalus honestus
Hister quadrimaculatus
Chlorophorus herbstii
Chlorophorus herbstii
Chlorophorus herbstii
Chrysanthia viridissima
Chrysanthia viridissima
Chrysolina sturmi
Chrysolina sturmi
Lygistopterus sanguineus
Sitona lineatus
Sitona lineatus
Tytthaspis sedecimpunctata
Tytthaspis sedecimpunctata
Agapanthia dahli dahli
Agapanthia dahli dahli
Agapanthia dahli dahli
Akimerus schaefferi
Cortodera humeralis humeralis
Cortodera humeralis humeralis
Cortodera humeralis humeralis
Cortodera humeralis humeralis var. suturalis
Cortodera humeralis humeralis var. suturalis
Saperda scalaris scalaris
Saperda scalaris scalaris
Exocentrus adspersus
Stenagostus rufus
Stenagostus rufus
Stenagostus rufus
Stenagostus rufus
Carabus scheidleri helleri
Opsilia coerulescens coerulescens
Tenebroides mauritanicus
Corticeus bicoloroides
Phymatodes rufipes rufipes
Brachyta interrogationis gabzdili
Brachyta interrogationis gabzdili
Brachyta interrogationis gabzdili
Brachyta interrogationis gabzdili
Brachyta interrogationis gabzdili
Brachyta interrogationis gabzdili
Brachyta interrogationis gabzdili
Brachyta interrogationis gabzdili
Brachyta interrogationis gabzdili
Brachyta interrogationis gabzdili
Brachyta interrogationis gabzdili
Brachyta interrogationis gabzdili
Brachyta interrogationis gabzdili
Brachyta interrogationis gabzdili
Brachyta interrogationis gabzdili
Brachyta interrogationis gabzdili
Brachyta interrogationis gabzdili
Brachyta interrogationis gabzdili
Brachyta interrogationis gabzdili
Cynegetis impunctata
Cynegetis impunctata
Ropalopus ungaricus ungaricus
Ropalopus ungaricus ungaricus
Ropalopus ungaricus ungaricus
Ropalopus ungaricus ungaricus
Ropalopus ungaricus ungaricus
Perotis lugubris
Perotis lugubris
Carabus problematicus harcyniae
Carabus problematicus harcyniae
Carabus problematicus harcyniae
Carabus problematicus harcyniae
Carabus problematicus harcyniae
Carabus problematicus harcyniae
Dasytes niger
Neodorcadion bilineatum
Chrysolina marginata
Chrysolina marginata
Chrysolina marginata
Agrilus cuprescens
Rhamnusium bicolor bicolor
Rhamnusium bicolor bicolor
Rhamnusium bicolor bicolor
Rhamnusium bicolor bicolor
Rhamnusium bicolor bicolor
Rhamnusium bicolor bicolor
Agonum fuliginosum
Synchita mediolanensis
Pycnomerus terebrans
Pycnomerus terebrans
Pycnomerus terebrans
Dasytes plumbeus
Chlaenius vestitus
Cortinicara gibbosa
Cortinicara gibbosa
Cortinicara gibbosa
Cortinicara gibbosa
Cortinicara gibbosa
Cortinicara gibbosa
Ischnopterapion virens
Necydalis ulmi
Necydalis ulmi
Necydalis ulmi
Necydalis ulmi
Necydalis ulmi
Necydalis ulmi
Necydalis ulmi
Lixus veluta
Prosopocoilus sp01
Prosopocoilus sp01
Prosopocoilus sp01
Sybra sp
Sybra sp
Sybra sp
Gonocerus acuteangulatus
Gonocerus acuteangulatus
Gonocerus acuteangulatus
Gonocerus acuteangulatus
Gonocerus acuteangulatus
Mustha spinosula
Phytocoris dimidiatus
Phytocoris dimidiatus
Cucullia lactucae
Cucullia lactucae
Malacosoma neustria
Sphinx pinastri
Mesembrina meridiana
Pachnoda iskuulka
Pachnoda sp01
Pachnoda sp01
Pachnoda sp01
Mecynorhina torquata ugandensis
Mecynorhina torquata ugandensis
Mecynorhina torquata ugandensis
Prosopocoilus blanchardi
Prosopocoilus blanchardi
Odontolabis burmeisteri
Odontolabis burmeisteri
Phalacrognathus muelleri black form
Phalacrognathus muelleri black form
Phalacrognathus muelleri black form
Phalacrognathus muelleri black form
Phalacrognathus muelleri black form
Chlorocala africana tschindeana
Dynastes hercules lichyi
Dynastes hercules lichyi
Protaetia inquinata
Protaetia inquinata
Cyphonistes vallatus vallatus
Cyphonistes vallatus vallatus
Tetropium castaneum
Tetropium castaneum
Anogcodes rufiventris
Anogcodes rufiventris
Hoplia argentea
Hoplia argentea
Hoplia argentea
Bledius opacus
Bledius opacus
Bledius opacus
Bostrichinae sp01
Bostrichinae sp01
Buprestis bertheloti
Buprestis bertheloti
Buprestis bertheloti
Buprestis bertheloti
Buprestis bertheloti
08 - Warzone 2023
08 - Warzone 2023
08 - Warzone 2023
Acmaeodera sp03
beetle unknown03
beetle unknown03
beetle unknown03
beetle unknown03
Carabus nankotaizanus
Carabus nankotaizanus
Carabidae sp11
Pseudocleonus sp
Anthaxia discicollis
Anthaxia discicollis
Anthaxia discicollis
Anthaxia discicollis
Anthaxia discicollis
Anthaxia vittula
Anthaxia vittula
Anthaxia vittula
Anthaxia vittula
Carabus coriaceus foudrasi
Carabus coriaceus foudrasi
Carabus coriaceus foudrasi
Carabus graecus morio
Carabus krueperi
Protaetia ungarica viridana
Protaetia ungarica viridana
Otiorhynchus sp02
Otiorhynchus sp02
Oedemera nobilis
Opatrum verrucosum
Phyllobius euchromus
Phyllobius leonisi
Oberea taygetana
Oberea taygetana
Calosoma inquisitor inquisitor
Dorcadion thessalicum
Agapanthia asphodeli balcanica
Agapanthia asphodeli balcanica
Agapanthia asphodeli balcanica
Agapanthia asphodeli balcanica
Agapanthia asphodeli balcanica
Agapanthia asphodeli balcanica
Agapanthia asphodeli balcanica
Agapanthia dahlii schurmanni
Agapanthia dahlii schurmanni
Agapanthia dahlii schurmanni
Agapanthia dahlii schurmanni
Pentodon bidens punctatus
Cortodera flavimana schurmanni
Cortodera flavimana schurmanni
Lamprodila decipiens achaica
Lamprodila decipiens achaica
Lamprodila decipiens achaica
Lamprodila decipiens achaica
Lamprodila decipiens achaica
Lamprodila decipiens achaica
Mylabris quadripunctata
Mylabris quadripunctata
Gymnopleurus geoffroy
Gymnopleurus geoffroy
Anthaxia hungarica hungarica
Anthaxia sponsa
Eulasia pareyssei
Eulasia pareyssei
Phytoecia kruszelnickii
Phytoecia kruszelnickii
Phytoecia kruszelnickii
Calchaenesthes oblongomaculata
Vadonia grandicollis grandicollis
Meliboeus parvulus
Agapanthia violacea
Agapanthia kirbyi kirbyi
Agapanthia kirbyi kirbyi
Agapanthia kirbyi kirbyi
Agapanthia kirbyi kirbyi
Agapanthia kirbyi kirbyi
Alosimus syriacus
Mycterus curculioides
Stenhomalus bicolor bicolor
Stenhomalus bicolor bicolor
Isomira semiflava
Pseudomyllocerus fallax
Pseudomyllocerus fallax
Ptilophorus dufourii
Ptilophorus dufourii
Pygopleurus hirsutus
Pygopleurus hirsutus
Pygopleurus hirsutus
Blitopertha lineata
Lydus europaeus
Lydus europaeus
Anthaxia simonae
Anthaxia simonae
Anthaxia simonae
Melolontha sp
Melolontha sp
Coronella austriaca
Erymanthus gemmatus
Anthaxia obtectans
Anthaxia obtectans
Anthaxia lukesi
Anthaxia lukesi
Anthaxia lukesi
Chalcogenia impressicollis
Chalcogenia impressicollis
Chalcogenia impressicollis
Chalcogenia impressicollis
Chalcogenia sp01
Chalcogenia sp01
Chalcogenia sp01
Chalcogenia sp01
Chalcogenia sp01
Chalcogenia sp01
Chalcogenia sp01
Eunidia albopicta
Dere nigrita
Dere nigrita
Dere nigrita
Acmaeodera albovillosa
Acmaeodera albovillosa
Acmaeodera albovillosa
Listrocerum aeolis
Chrysobothris dorsata
Swaziphanes bimaculatus
Swaziphanes bimaculatus
Swaziphanes bimaculatus
Hypocrites obtusipennis
Anthaxia wittmeri
Anthaxia wittmeri
Acmaeodera sp02
Acmaeodera sp02
Acmaeodera sp05
Acmaeodera sp06
Acmaeodera sp06
Acmaeodera sp07
Acmaeodera sp08
Acmaeodera sp08
Acmaeodera sp09
Acmaeodera sp09
Acmaeodera sp09
Acmaeodera sp09
Acmaeodera sp09
Acmaeodera sp10
Acmaeodera sp10
Acmaeodera sp10
Agrilus sp03
Anthia circumscripta
Anthribidae sp05
Bostrichinae sp02
Bostrichinae sp02
Brachininae sp
Brentidae sp01
Brentidae sp01
Brentidae sp01
Brentidae sp01
Carabidae sp07
Carabidae sp07
Cleridae sp01
Cleridae sp02
Cleridae sp02
Curculionidae unidentified06
Curculionidae unidentified06
Cybistrinae sp01
Cypholoba sp01
Dytiscidae sp01
Epicauta sp01
Epicauta sp01
Episcapha sp
Hoplia sp
Hydrophilus sp01
Idactus strandi
Idactus strandi
Idactus strandi
Idactus strandi
Lebia sp01
Omorgus sp01
Omorgus sp01
Omorgus sp01
Paroplapoderus sp01
Paroplapoderus sp01
Paroplapoderus sp01
Rhipiceridae sp01
Scarabaeoidea sp01
Scarabaeoidea sp02
Sphenoptera sp01
Sphenoptera sp01
Sphenoptera sp01
Sphenoptera sp02
Sphenoptera sp02
Sphenoptera sp02
Sphenoptera sp03
Tenebrionoidea sp01
Tenebrionoidea sp02
Tenebrionoidea sp03
Tenebrionoidea sp04
Tenebrionoidea sp04
Tenebrionoidea sp04
Tenebrionoidea sp05
Tenebrionoidea sp05
Trogossitidae sp01
Pachnoda picturata
Pachnoda sinuata
Xystrocera dispar
Xystrocera dispar
Heliocopris japetus
Heliocopris japetus
Exocentrus aureopilosus
Exocentrus aureopilosus
Exocentrus longipilis longipilis
Anthia cinctipennis
Bolbelasmus sp01
Bolbelasmus sp02
Bolbelasmus sp03
Bolbelasmus sp03
Gymnopleurus aenescens
Gymnopleurus humeralis
Gymnopleurus humeralis
Gymnopleurus sp01
Hycleus decoratus
Hycleus dentatus
Hycleus deserticolus
Hycleus deserticolus
Hycleus hybridus
Hycleus oculatus
Hycleus oculatus
Hycleus oculatus
Hycleus tinctus
Cypholoba opulenta
Cypholoba opulenta
Ceroplesis ferrugator
Ceroplesis ferrugator
Ceroplesis ferrugator
Anthaxia sp02
Anthaxia sp02
Anthaxia sp02
Anthaxia sp02
Anthaxia sp03
Anthaxia sp03
Crossotus plumicornis
Crossotus plumicornis
Crossotus strigifrons
Crossotus stypticus
Crossotus stypticus
Acmaeodera sp04
Chrysobothris okorosawana
Chrysobothris okorosawana
Eunidia brunneopunctata
Eunidia nebulosa
Eunidia okahandjae
Eunidia strigata
Eunidia strigata
Eunidia strigata
Acmaeodera sp01
Acmaeodera viridaenea
Acmaeodera viridaenea
Acmaeodera viridaenea
Acmaeodera viridaenea
Acmaeodera viridaenea
Acmaeodera viridaenea
Acmaeodera viridaenea
Acmaeodera viridaenea
Lampetis amaurotica
Lampetis amaurotica
Lampetis foveicollis
Lampetis foveicollis
Lampetis gregaria
Lampetis quadriareolata
Lampetis quadriareolata
Lampetis quadriareolata
Lampetis quadriareolata
Prosopocera fossulata
Prosopocera fossulata
Prosopocera fossulata
Prosopocera inermis
Prosopocera wahlbergi
Neojulodis vittipennis
Neojulodis vittipennis
Neojulodis vittipennis
Himatismus sp
Anthracocentrus capensis
Anthracocentrus capensis
Anthracocentrus capensis
Anthracocentrus capensis
Eurychora sp
Chrysochroa peteli
Enaretta castelnaudi
Enaretta castelnaudi
Lophyra neglecta
Lophyra neglecta
Lophyra neglecta
Lydomorphus thoracicus
Tetradia lophoptera
Tetradia lophoptera
Tetradia lophoptera
Tetralobus flabellicornis
Tetralobus natalensis
Tetralobus natalensis
Tetralobus natalensis
Agrilus sexguttatus
Ceroctis aliena
Ceroctis angolensis
Hycleus sp01
Dilatilydus optatus
Leucocelis abessinica
Leucocelis abessinica
Leucocelis abessinica
Leucocelis amethystina
Leucocelis amethystina
Leucocelis sp01
Leucocelis sp02
Sternocera orissa
Sternocera orissa
Sternocera orissa
Sternocera orissa
Sternocera orissa
Sternocera orissa
Anachalcos convexus
Anachalcos convexus
Sepidium sp01
Catharsius calaharicus
Catharsius calaharicus
Calosoma senegalense
Calosoma senegalense
Cochliopalpus catherina
Cochliopalpus catherina
Pachydissus furvus
Pachylomera femoralis
Pachylomera femoralis
Zographus plicaticollis
Zographus plicaticollis
Biobessoides albomaculatus
Biobessoides albomaculatus
Graphipterus sp
Lycus sp01
Lycus sp01
Lycus trabeatus
Lycus trabeatus
Pentaplatarthrus natalensis
Pentaplatarthrus natalensis
Chondrorrhina trivittata
Promeces longipes
Promeces longipes
Afrochroa lepida
Afrochroa lepida
Alogenius cavifrons
Cyphonistes vallatus vallatus
Cyphonistes vallatus vallatus
Anomalipus elephas
Atractocerus brevicornis
Atractocerus brevicornis
Atractocerus brevicornis
Oxilus gazella
Oxilus gazella
Oxilus gazella
Passandra simplex
Passandra simplex
Psalydolytta sp01
Bostrychoplites cornutus
Calleida sp01
Calleida sp01
Psammodes sp01
Psammodes vialis
Psammodes vialis
Psammodes vialis
Somaticus aeneus
Epiphysa flavicollis
Epiphysa flavicollis
Myriochile melancholica
Myriochile melancholica
Myriochile melancholica
Stenocara bifida
Stenocara bifida
Stenocara bifida
Stenocara bifida
Stenocara bifida
Stenocara crenata
Eurymorpha cyanipes
Eurymorpha cyanipes
Eurymorpha cyanipes
Rhabdotis sobrina
Rhabdotis sobrina
Rhabdotis sobrina
Rhabdotis sobrina
Onymacris plana
Onymacris plana
Onymacris plana
Onymacris plana
Onymacris rugatipennis albotessellata
Onymacris rugatipennis albotessellata
Scarabaeus denticollis
Scarabaeus denticollis
Scarabaeus denticollis
Stips stali
Stips stali
Trachynotus sp01
Trachynotus sp01
Trachynotus sp01
1 - mapa - Namibie
Acherontia atropos
Acherontia atropos
Acherontia atropos
Blattodea sp01
Golafrus oneili
Gynanisa maja
Heniocha dyops
Hippotion celerio
Lethocerus cordofanus
Mutilla sp
Palparellus flavofasciatus
Palparellus flavofasciatus
Palpares elegantulus
Palpares immensus
Palpares immensus
Pseudopalpares sparsus
Acmaeodera rubidiplagis
1 - mapa cesty - Hochmolbing
2 - Hochmolbing
2 - Hochmolbing
2 - Hochmolbing
2 - Hochmolbing
2 - Hochmolbing
2 - Hochmolbing
2 - Hochmolbing
2 - Hochmolbing
2 - Hochmolbing
2 - Hochmolbing
2 - Hochmolbing
01 - Rabac
02 - Vojak
02 - Vojak
02 - Vojak
02 - Vojak
02 - Vojak
02 - Vojak
02 - Vojak
Euscorpius tergestinus
01 - mapa 3
02 - Akrokorinth
02 - Akrokorinth
02 - Akrokorinth
02 - Akrokorinth
02 - Akrokorinth
03 - Kampos
03 - Kampos
03 - Kampos
03 - Kampos
03 - Kampos
03 - Kampos
03 - Kampos
03 - Kampos
03 - Kampos
03 - Kampos
03 - Kampos
03 - Kampos
03 - Kampos
03 - Kampos
04 - Karyes
04 - Karyes
04 - Karyes
04 - Karyes
05 - Choreftarou
06 - Sparta
06 - Sparta
06 - Sparta
06 - Sparta
06 - Sparta
07 - Xirokambi
07 - Xirokambi
08 - Anogia-Socha
08 - Anogia-Socha
08 - Anogia-Socha
09 - Kastania
09 - Kastania
10 - Meteora
11 - Platamon
11 - Platamon
12 - Mount Olympus
12 - Mount Olympus
12 - Mount Olympus
12 - Mount Olympus
12 - Mount Olympus
12 - Mount Olympus
12 - Mount Olympus
Gryllotalpa krimbasi
Otiorhynchus sp04
Otiorhynchus sp04
Otiorhynchus sp05
Otiorhynchus sp06
Otiorhynchus sp01
Otiorhynchus sp01
Otiorhynchus sp01
Otiorhynchus sp03
Calosoma sycophanta
Stenopterus rufus rufus
Acmaeoderella flavofasciata
Acmaeoderella flavofasciata
Acmaeoderella flavofasciata
Acmaeoderella flavofasciata
Acmaeoderella flavofasciata
Helops rossii
Accanthopus velikensis
Accanthopus velikensis